Zuzana Žlabová PHOTOGRAPHY

Pár hřejivých slov od Vás... díky!

 

 

Lenka V.:

"Jestli někdo váhá nafotit nebo nenafotit své dítě u fotografa, já říkám nafotit!! Ale jedině u Zuzky Žlabové!!! Focení byl skvěle strávený čas, Zuzka má plno nápadů, které okamžitě realizuje. Její fotky jsou opravdu překrásné, mají jiskru. Zuzka má totiž to správné oko fotografa, který vidí to, co my ostatní laikové nevidíme..Ale jednu chybu její fotky mají: jsou tak úžasné, že je na zeď budu muset vyvěsit úplně všechny, protože se prostě nedá vybrat ta nejlepší…:o)"

 

Vendulka S.:

"Zuzi, ještě jednou moc děkujeme za úžasné fotky. Obdivuju tvoji trpělivost a umění zachytit to "neposedné lozící cosi" a vykouzlit z toho tak parádní obrázky našeho milovaného raubíře. Budeme se moc těšit i příště. Spolupráce byla na jedničku a výsledek taky. Děkujeme :-)"

 

Klára R.:

"Focení se Zuzkou za fotoaparátem je trefa do černého!! Kouzelnice, která vytvoří příjemnou atmosféru, že člověk přestane být nervózní, je milá, ochotná a a a prostě moc fajn! A výsledek v podobě fotek je bez konkurence, jsme nadšeni a MOC spokojeni. Nevěřila bych, že se někdy budu na fotce líbit sama sobě. :o) Už se moc těšíme na focení s miminkem. Zuzi, ještě jednou díky a za nás 100% a budu doporučovat a chválit dál!! :o) Hodně zdaru při tak úžasné práci."

 

Petra K.:

"Zuzi,moc děkujeme za fotečky,jsme nadšení!! Jsi ochotná a vstřícná,tvých služeb stojí zato využít!! Budeme se těšit zase příště!:)"

 

Renča T.:

"Nejlepší fotografka Zuzana Žlabová*** .... z foteček jsem paf .... asi si nechám udělat tapetu ze všech do celého bytu... koukám na fotečky s bříšem,devítidenním Kubíčkem a teď k tomu přibyly podzimní fotečky naší rodinky*** a nemůžu se vynadívat :) .... VŠEM DOPORUČUJI FOCENÍ SE ZUZKOU... SKVĚLÝ TIP JAK PROŽÍT ZÁBAVNÉ CHVÍLE PŘI FOCENÍ A JEŠTĚ K TOMU BÁJEČNÝ VÝSLEDEK!!!!... už teď se těším na jaro... na další focení :)"

 

Martina K.:

"Ahoj Zuzi, jsi Jednička! Fotky jsou překrásné, prostě nemáme slov :-) Ještě jednou moc děkujeme a už teď víme, že Tě určitě přijedeme zase navštívit :-))"

 

Jana D.:

"Jen jsem ti chtěla napsat, že ty svatební fotky nemají chybu!! Jsou prostě skvěly!! A to říká každý, kdo je viděl :-) Takže ještě jednou moc děkujem za úžasny fotky!"

 

Helča G.:

"Milá Zuzko, mockrát děkujeme za krásný zážitek při focení. Oceňuji profesionální přístup a velmi milé a laskavé chování. Protože práce s „amatéry“ a ještě navíc s dětmi je velmi náročná. Moc se mi i Davidovi a Nelince (i když ta to ještě nemůže vyjádřit slovy) focení líbilo a užili jsme si ho. Samozřejmě děkuji i šikovné slečně vizážistce. Těšíme se na další spolupráci."

 

Hanka Z.:

"Ahoj Zuzi, moc Te zdravime. Fotky jsou krasne. Predcily nase ocekavani. Jsou fakt super."

 

Pavla S.:

"Dobrý den, tak dneska jsme si byli vyzvednout CD a shlédli jsme ho a jsme naprosto spokojeni!!!!!Opravdu se nám fotečky moc líbí! Strašně moc Vám děkujeme, hlavně za trpělivost, kterou jste s námi měla, za krásné fotky, za příjemný přístup Váš i Vašeho tatínka, kterého tím také zdravíme :-) Prostě děkujeme děkujeme děkujeme..... :-) Byli jsme s Vámi moc spokojeni, udělala jste nám krásnou památku na naši svatbu. Přejeme, at se Vám nadále tak skvěle daří :)"

 

Jana V.:

"Zdravím Zuzi, už je to 14 dní od našeho focení a stále to mám v hlavě. Silný zážitek na hodně dlouhou dobu. Nemůžu se dočkat, ale v žádném případě to neber, že Tě uháním. To ne, opravdu na to nespěchám. Jen jsem Ti chtěla napsat dříve, ale neměla jsem ještě pořádně možnost se k tomu dostat a vlastně Ti ještě jednou  poděkovat. Bylo to fajn, začátky byly pro mě krušné, hodně nervozity, křeče v těle, v  úsměvu, ..to k tomu patří...A Ty :-) s Tvými zkušenostmi, příjemným vystupováním, pohodovou povahou jsi mě zvládla bravurně uklidnit. Jsi talent a máš na to být ještě lepší  a lepší... Zrovna dnes byla v práci kolegyně s narozeným miminkem, dala jsem ji na Tebe kontakt ohledně focení. Vlastně Tě doporučuji všude, kde můžu :-)" 

 

Evička H.:

"Fotečky jsou opravdu nádherné, přesně jak jsem si představovala, tentokrát v pohybu a hlavně to má vtip :o))) myslím Zuzi, že máš neuvěřitelný smysl pro situační humor, fakt jsme se nasmáli :o). Tak se budeme těšit zase na jaře!"

 

Alenka M.:

"Ahoj Zuzí :) děkuji ještě jednou za fotečky jsou moc, moc krásné, jsi prostě profík a nejlepší fotografka!! Anetka je na nich jako andílek a věř že tě budu doporučovat všem koho potkám :)"

 

Hanička P.:

"Fotky jsou úžasný, krásný, nejkrásnější. Ukápla mi slzička při prohlížení. Focení se Zuzkou je naprosto luxusní,má úžasné nápady. Už při "realizaci" svatby sme chtěli netradiční fotky a myslím, že se 100%povedlo. Tímto mooc děkuji Zuzance za překrásné fotky"

 

Míša K.:

"Zuzi, ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci s tebou!! Focení bylo naprosto bez chyby. Málo kdy se najde člověk, který udělá všechno, proto aby vyhověl a pomohl splnit přání druhému. Suprové zážitky při focení, úžasné nápady a nejlepší fotky které si vytvořila!! Si opravdu skvělá moderní rozvíjející se fotografka, takže při výběru si ta pravá pro všechny adepty na focení ;)"

 

Renatka T.:

"Zuzi, my jsme nadšení z foteček Jakoubka... denně si je prohlížím a to už mu budou skoro 3 měsíce ... Báječná spolupráce,skvělý výsledek .... Všem jen a jen doporučuji*****"

 

Pavlínka K.:

"Zuzanko, děkujeme za nádherné fotečky, vstřícnost a milou atmosféru při focení:-) Rozhodně tě doporučuji jako skvělou a sympatickou fotografku nejen na focení dětí:-)) Ještě jenou díky za super fotky!"

 

Lenka H.:

"Ahoj Zuzko, děkujeme za krásné fotečky!!! To čekání stálo za to:-). Skvělá spolupráce, příjemné focení, skvělý výsledek!!! děkujeme moc."
"Super!!! díky moc. Fotky jsou úžasné!!! už je rozesílám a babičky a dědečkové omdlívají u PC:-)"
 

Terezka R.:

"Dekuju za prenadherne fotky,Zuzanko! Z celeho ♥! Predcily me ocekavani! Nadhera!!! Jeste jednou dekuju a az bude mit Rozi rok, jsme u tebe cela rodina!" 

 

Marta V. - P.:

"Zuzi moc děkujeme za nádherné fotky. Je to úžasná památka DĚKUJEME :-)"

"Zuzi fotky mám doma, jedním slovem "NÁDHERA" MOC, MOC, MOC děkujeme za další sadu krásných fotek a určitě jsme se neviděli naposledy :-)"

"Ahoj Zuzi, fotky jsou dokonalé, jako fotografka jsi skvělá, fotit se u tebe bylo příjemné a uvolněné. Jako člověk jsi jedním slovem skvělá. Děkujeme za nádheré fotky - o hodně předčili mé očekávání."

 
 

Katka J.:

"Veliká spokojenost. Nádherné rodinné fotky v přírodě, ještě hezčí těhotenské a úplně nejhezčí fotky miminka. Moc děkujeme a ještě nám chybí do sbírky fotky sourozenecké :-)."